דרך שלמה 38 פינת שלבים, תל אביב | טל': 03-5189131

אירועים

מועדון האומן 17 הוא אחד ממקדשי המוזיקה המוכרים והאהובים בארץ. התואר הזה הוענק לו, בין השאר, בזכות מערכות ההגברה והתאורה מהמעולות והחדישות ביותר בעולם, וגם בזכות מה שבדרך כלל נהוג לכנות כקסם, והוא למעשה קוקטייל מעצים של תחושות, מחשבות ורגשות שהמקום שלנו מעורר. צוות ההפקה של הגן האורבני עובד עם טובי הספקים בארץ, הכי מקצועיים והכי נחמדים בנמצא, בהם אנשי הבר האקטיבי והלא אקטיבי, מעצבי הריהוט והפרחים. אנחנו מאמינים שלאירוע שלכם, אתם צריכים לבוא בדיוק כמו חתן וכלה באחד הימים אם לא ה-מרגשים ביותר בשבילם בחיים - יפים, רעננים, מבושמים, קלי תנועה, ונטולי דאגות. לכן, אנחנו נדאג להכל, עד לאירוע ובמהלכו. אתם תצטרכו רק לדאוג לבוא בבגדים חתיכיים.
השילוב המנצח בגן האירועים שלנו נעוץ בהרמוניה האידיאלית שבין הגן הירוק למגה מועדון. המועדון הוא חלק בלתי נפרד מהטופ של הטופ בנוף הבילויים הארצי. והגינה התל אביבית הסודית שלנו, זאת הנסתרת מעין לעיר שבחוץ, היא משלימת החוויה. הגינה תקפיץ לכם ולאורחים שלכם את שמחת החיים ואת הצ'י. הנושא בדוק. ככה זה כשבלב אזור אורבני שוקק, צומחת ופורחת גינה שעושה נעים לעין ולנשמה ופולטת בעושר מולקולות משובחות של חמצן טבעי. חגיגה.
האירוע שלכם הוא גם חגיגה בשבילנו. אנחנו אוהבים לחגוג. ואנחנו, צוות הגן האורבני, נעשה הכל כדי שהאירוע שלכם, המסיבה או החגיגה, ההשקה או החתונה, יהיו לא פחות ממושלמים, בלי הגבלת שעת הסיום ועד שאחרון הרוקדים יעזוב את הרחבה.